M4 Link with Money S3

The module is for orders (invoices) export to Money S3 accounting.

Review(s): 4
 • Version 2.15.0
 • Last updated 2021-09-06
 • PrestaShop 1.6 - 1.7

Each license is valid for a certain number of domains – depending on the quantity purchased.

Each domain includes all sub-domains (*.domain.tld). The license also will include localhost as a valid domain.

When the multistore feature is enabled, all domains used in the multistore are considered as one domain for license purposes.

See the End User Software License Agreement (EULA) for more details.

Check out

Send a question

M4 Link with Money S3

M4 Link with Money S3

The module is for orders (invoices) export to Money S3 accounting.

Details

Description is available only in Czech.

Reviews
Grade 
01/19/2018

Skvelý modul !

Dlho nás trápila forma akou spracovávame účto. Desatisíce dokladov s ručným nahadzovaním. Bolo to neúnosné. Vďaka tomuto modulu som prišiel na kvalitný účtovný systém a ako modul tak aj program fungujú spolu vynikajúco. Po inštalácií sme nemali žiadne pochybnosti či nezrozumiteľnosti. Mali sme dopyt na jeden malý doplnok, vyriešené prakticky okamžite ! Skvelý modul, skvelý developer, skvelý support. Len tak ďalej.

  Grade 
  06/01/2016

  S3 modul - ulahcenie prace

  Tento modul rozhodne doporucujem. Setry nam to velmi vela casu, lebo uz nemusime manualne pridavat produkty do eshopu a nemusime 2x robit tu istu robotu. Tak isto sa nam velmi casto menia ceny a prave vdaka tomuto modulu je to super. vsetko zautomatizovane a mi sa uz mozeme venovat obchodu. Nas eshop je velmi specificky a funguje ako b2b. Aj s tymto si modul po par upravach autora bezproblemou poradil. Urcite odporucam.

   Grade 
   12/30/2015

   S3 Modul + vylepšení

   Modul jsme si zakoupili s tím, že jsme technicky velmi nezdatní. Naštěstí nám autor pomohl vše správně nastavit v modulu i nám poradil jak nastavit import přímo v Money. Ještě jsme potřebovali udělat vylepšení pro import faktur, což nám bylo doprogramováno za předem odsouhlasený poplatek. Autor pozitivně reagoval na všechny naše dotazy a požadavy (nebylo jich úplně málo) a vše jsme nakonec správně odladili. Můžu jenom doporučit.

    Grade 
    10/06/2015

    S3 modul doporučuji

    Modul používáme nějakou dobu a potvrzuji funkčnost. Nasazení nebylo sice úplně hladké především z důvodu opravdu velkých objemů dat a také problém na straně webhostingu, ale díky skvělé podpoře a ochotě tvůrce se nám to podařilo nasadit do praxe. Nyní synchronizace funguje naprosto automaticky bez nějakých vnějších zásahů, proto doporučuji. M. Salajka

     Write your review!

     Write a review

     M4 Link with Money S3

     M4 Link with Money S3

     The module is for orders (invoices) export to Money S3 accounting.

     PayPal